Liuguksed ZET, puit metallraamis, mänd

Tegemist on ainult uksega ja ei sisalda liugukse rullikute ja siini süsteemi!

Ukse paksus on 40mm ja kaal 40kg.

ZET lükanduksed on pakkumine inimestele, kes hindavad lihtsust.

ZET-uksed on valmistatud männipuidust. Laudis on paigutatud vertikaalselt, ukse välisküljel moodustab laudis Z-tähe. Nähtava puitstruktuuriga ukse pind annab iseloomu ja soliidsust. Laudadel nähtav puidusüü ja oksakohad rõhutavad omakorda puidu loomulikku naturaalsust.

Lükandukse ZET puit konstruktsiooni ümber on suletud profiilist terasraam mõõtmetega 20×20 mm. Lükandukse sisekülge on kinnitatud lattraud, millel on nähtavad keevisõmblused ja konstruktsiooni ühendavad neetid/kruvid. Lisaks on uksel nähtav lihv, tänu millele on uks väga omapärane. Metall elementide paigutus ümber puitkonstruktsiooni hoiab ära ukse deformatsiooni.

Puidust lükanduksed ZET annavad interjöörile omanäolise, originaalse iseloomu, on praktilised ja lihtsalt paigaldatavad ning täidavad samas dekoratiivset funktsiooni. Nende töökindel konstruktsioon tagab nende kasutamise paljudeks aastateks.

Puidust ZET-uksed sobivad igasse interjööri, alates modernsest kuni traditsioonilise maalähedase, industriaalse või loft-stiilini.

 

Tootekood: ZET.1Z-100X210-SZ
264.00

Laost otsas. Tarneaeg kuni 14 tööpäeva.

Tootekood: ZET.1Z-100X210-BRS
264.00

Laost otsas. Tarneaeg kuni 14 tööpäeva.