Liuguksed VILLAGE, puit metallraamis, mänd (X)

Tegemist on ainult uksega ja ei sisalda liugukse rullikute ja siini süsteemi!

Ukselehe paksus on 40mm ja kaal 40kg.

VILLAGE lükanduksed on pakkumine inimestele kes hindavad lihtsust.

VILLAGE on valmistatud männipuidust. Laudis on paigutatud vertikaalselt, samas kui ukse väliskülg on valmistatud laudadest, mis moodustavad alumisse ossa X-tähe. Nähtava puitstruktuuriga ukse pind annab iseloomu ja soliidsust. Laudadel nähtavad pidusüü ja oksakohad rõhutavad omakorda puidu loomulikku joonist.

Village lükandukse konstruktsioon on suletud profiilist terasraam mõõtmetega 20×20 mm. Lükandukse sisekülg on kinnitatud lattraud, millel on nähtavad keevisõmblused ja konstruktsiooni ühendavad neetid/kruvid. Lisaks on uksel nähtav lihv, tänu millele omandab uks omapära. Metall elementide paigutus hoiab ära ukse deformatsiooni.

VILLAGE puidust lükanduksed annavad interjöörile omanäolise iseloomu, need on praktilised ja lihtsasti paigaldatavad ning samas on neil dekoratiivne funktsioon. Uste töökindel konstruktsioon tagab nende kasutamise paljudeks aastateks.

Village’i puituksed sobivad igasse interjööri, alates modernsest kuni traditsioonilise maalähedase, industriaalse või loft-stiilini.

 

Tootekood: VIL.XM-100X210-SZ
267.60

Laost otsas. Tarneaeg kuni 14 tööpäeva.

Tootekood: VIL.XM-100X210-BRS
267.60

Laost otsas. Tarneaeg kuni 14 tööpäeva.