Liuguks RUSTY, metall ja puit

Tegemist on ainult uksega ja ei sisalda liugukse rullikute ja siini süsteemi!

Rusty uksed on pakkumine inimestele, kellele meeldib üllatada ja väärtustada originaalsust. Uksed on äärmiselt lihtsad, kuid muljetavaldavad.

Rusty lükandukse põhielemendiks on teadlikult vanandatud metallplekk. Lehel nähtav rooste on tänu loomulikule korrosiooniprotsessile saavutatud efekt. Rusty uste iseloomulikuks tunnuseks on ebaühtlane värv ja tahtlikud hõõrdumised, mis annavad seega huvitava värvi. Ukse pealiskihiks olev plekk on kergelt krobeline, mis süvendab muljet, et ust on ajahammas kulutanud. Samuti võivad pinnale ilmuda pruunid laigud, mis imiteerivad suurenenud roosterünnakut, mis muudab iga Rusty  ukse individuaalseks ja ainulaadseks. Kogu uks on kaetud lakiga, mis tagab samas kasutusohutuse.

Rusty lükandukse raamiks on kinnine profiil, millesse on kinnitatud metallplekk. Kogu asi on kinnitatud X-kujuliste lamedate torudega, mis on kinnitatud neetidega. Ukse konstruktsiooniks olev terasraam ja lattraud on terase värvi, nähtavate keevisõmbluste ja hõõrdumistega, mis säilitab ukse loomuliku iseloomu. Rusty sisekülg on täidetud nähtava laudisega, mis on paigaldatud karkassiprofiilide vahele. Rusty Duo-l on mõlemad pooled kaetud plekiga, sees on laudis.

Tootekood: RUS-100X210
576.00

Laost otsas. Tarneaeg kuni 14 tööpäeva.

Tootekood: RUS.D-100X210
696.00

Laost otsas. Tarneaeg kuni 14 tööpäeva.