Liuguks One Board, tamm

Tegemist on ainult uksega ja ei sisalda liugukse rullikute ja siini süsteemi! Iga uks on erinev ja pildid on ainult näitamaks visuaalset poolt. Kliendi poolt tellitud uks ei pruugi olla täpselt selline nagu on pildil!

-Seda ust saab tellida ka erimõõdus, saatke oma soov info@plastmet.ee – kõrgus * laius ja pinnakate (naturaalne või õlitatud) ning me teeme Teile pakkumise

One Board Premium uksed on pakkumine kõige nõudlikumale loodusesõbrale kaasaegsel kujul. Need ühendavad kõrgeima kvaliteedi, kasutusmugavuse ja ebatavalise disaini.

One Board Premium on spetsiaalselt valitud tammepuidust valmistatud lükanduks. See tooraine on äärmiselt tugev ja vastupidav, mistõttu sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks. One Board Premium uste ebaühtlased servad annavad neile loomuliku ja ebakorrapärase kuju, mis teeb iga detaili ainulaadseks.

One Board Premiumi uksi eristavad looduslikud värvimuutused ja praod. Tootele annavad iseloomu ja omapära nii ukse pinnale tekkinud vahed, süvendid või puusüü kui ka kalasaba ühenduskohad.

Suurima vastupidavuse tagamiseks kasutab One Board Premium uks täiendavat kaitset deformatsiooni eest. Terase vahelduv paigutus ja tugevdusribade olemasolu piki lühikesi servi omavad kaitsefunktsiooni ning puit, millest uks valmistati, on keskmisest kõrgema vastupidavusega.

Iga One Board Premium ukse koopia on unikaalne oma kuju ja ebaühtlase pinna tõttu. Et kajastada kõige paremini selle ruumi iseloomu, kuhu need paigaldatakse, soovitame teil valida juhikud, käepidemed ja muud meie poes saadaolevad tarvikud. Pakume pinnakateta, naturaalse õliga või pruuni õliga värvitud uksi. Üksikute elementide konfigureerimise võimalused muudavad ukse ainulaadseks ja kohandatud vastavalt individuaalsetele eelistustele ja maitsele.

One Board Premium uksed sobivad hästi modernsesse, loft- või rustikaalsesse interjööri. Vaatamata tammepuidust uste massiivsusele ei näe nad välja massiivsena, pigem vastupidi – võtavad palju vähem ruumi kui traditsioonilised uksed ning puidu loomulikkus muudab need alati moekaks ja ajatuks.

Omadused, mis muudavad One Board Premium ukse teie interjööri ideaalselt sobivaks, on järgmised:
– loomulikkus,
– unikaalsus – iga tükk on eraldiseisev looduseteos,
– kõrgeim kvaliteet,
– ülimalt vastupidav ja täis tammepuit.

Tootekood: ONE.P-95X210-OL
1,010.16

Laost otsas. Tarneaeg kuni 14 tööpäeva.

Tootekood: ONE.P-95X210-BR
1,010.16

Laost otsas. Tarneaeg kuni 14 tööpäeva.

Tootekood: ONE.P-95X210
902.80

Laost otsas. Tarneaeg kuni 14 tööpäeva.