Liuguks FLINSTON PREMIUM, tamm

Tegemist on ainult uksega ja ei sisalda liugukse rullikute ja siini süsteemi!

Efektne Flinston PREMIUM lükanduksed on pakkumine konkreetsetele ja otsustusvõimelistele inimestele, kes ei järgi trende, vaid sätivad neid ise.

Tamme täispuidust lükanduksed on ideaalne lahendus neile, kes otsivad oma interjööris harmooniat – esteetika ja funktsionaalsuse vahel. Liugmehhanismi kasutamine võimaldab teil ruumi kokku hoida. Esitletavad lükanduksed on valmistatud tammepuidust, mis on ülimalt vastupidav.

Flinstoni lükanduksed on laia raamiga, mis on valmistatud massiivsetest tammelaudadest, andes seeläbi uksele ainulaadse välimuse ja tekstuuri. Pakutavate lükanduste iseloomulikuks tunnuseks on kooreüraski efekt, mis on puidu teadlik vananemis protseduur. Lisaks on tammepuidust uste pinnal tuntav puitstruktuur ning nähtavad oksakohad ja praod, mis annavad neile omanäolise iseloomu. Puidu loomuliku arhitektuuri eripära tõttu on iga uks üksteisest veidi erinev.

Flinstoni tammepuidust uksed sobivad interjööri, millele soovime anda iseloomu ning rõhutada selle kasutajate originaalsust.

-Seda ust saab tellida ka erimõõdus, saatke oma soov info@plastmet.ee – kõrgus * laius ja pinnakate (naturaalne või õlitatud) ning me teeme Teile pakkumise

MATERJAL Tammepuit
PAKSUS [CM] 4
KÕRGUS (CM) 210
LAIUS (CM) 100
VIIMISTLUS pinnakateta / õlitatud

Tootekood: FLI.P-OL-100X210
640.50

Laost otsas. Tarneaeg kuni 14 tööpäeva.

Tootekood: FLI.P-100X210
539.24

1 laos

Tootekood: FLI.P-BR-100X210
640.50

Laost otsas. Tarneaeg kuni 14 tööpäeva.